Pristatymas

1. Venipak

2. Prekių atsiėmimas parduotuvėje.
NEMOKAMAS 
Jeigu pasirinkote prekių atsiėmimą parduotuvėje, kai užsakymas bus paruoštas, parduotuvės darbuotojai susisieks su Jumis telefonu. Parduotuvėje atsiimant prekes galėsite atsiskaityti grynais pinigais arba banko kortele.

Pristatymo terminai:

Gavus apmokėjimą, užsakymas išsiunčiamas per 2-5 darbo dienas (jeigu visos užsakytos prekės yra sandėlyje - per 1-2 darbo dienas, jeigu prekes reikia surinkti iš padalinių - per 3-5 darbo dienas). Jei praėjus 5 dienoms po apmokėjimo negavote užsakytų prekių ar delsimo paaiškinimo susisiekite su mumis elektroniniu paštu: info@dideiva.lt
 
Norime atkreipti Jūsų dėmesį, kad  pasitaiko atvejų, kai patvirtinus užsakymą ir gavus apmokėjimą paaiškėja, kad reikiamos išsiųsti prekės nebėra, nes kelių dienų eigoje ji buvo parduota realiose parduotuvėse ir baigėsi atsargos, nesvarbu, kad mūsų svetainėje vis dar rodomas šios prekės likutis (jis nėra atnaujinamas realiuoju laiku!). Tokiu atveju Jūsų užsakymo įvykdymas gali užtrukti keletą dienų ar net kelias savaites, jei pasirinksite laukti, kol bus papildytos atsargos arba suderinsime prekių keitimą į kitas tokios pačios vertės prekes, arba grąžinsime Jums pinigus.