UAB DIDEIVA įkurta 2001m. Nuo  įkūrimo pradžios įmonės UAB DIDEIVA  pagrindinės veiklos sritys:

Kompostinių žemės mišinių, žemės mišinių su dirvožemio gerinimo priemonėmis,
dekoratyvinės spalvotos skaldelės gamyba ir prekyba, įvairių frakcijų natūralios skaldos bei ekologiškai švarių BIO organinių trąšų iš kompostuoto galvijų ir paukščių mėšlo prekyba.
UAB DIDEIVA – įmonė Lietuvoje daržo ir sodo augalų žemės mišinių gamyboje naudojanti organinės kilmės trąšas – natūraliai perpuvusį galvijų mėšlą. Bendradarbiaujant su UAB AGROLINIJA bei kitais Lietuvos ekologinės galvijininkystės ūkiais, ASU Agroekologijos centro mokslininkais 2013m. buvo sukurtas ir pagamintas visiškai naujas produktas ir pristatytas  Lietuvos rinkai-MALTAS GALVIJŲ MĖŠLAS.
Tai ekologiškai švari bekvapė organinė trąša pagaminta perdirbus mėsinių galvijų mėšlą pagal pažangią kompostavimo technologiją. Ši trąša sertifikuota EU ir Ekoagros, pripažinta kaip  tinkama naudoti ekologiniuose ūkiuose.
Artimiausiu metu įmonė planuoja pasiūlyti didesnį asortimentą ekologiškai švarių organinių trąšų iš galvijų ir paukščių mėšlo ekologinei žemdirbystei ir augalininkystei.
UAB DIDEIVA pagamintų produktų galima įsigyti pagrindiniuose  Lietuvos prekybos centruose ir  sodo-daržo prekių parduotuvėse.

Šių metų pradžioje UAB DIDEIVA bendradarbiaudama su organinių trąšų gamintoju FERTIKAL N.V.(Belgija) pradėjo prekiauti nauju produktu, ekologiškai švarios natūralios kilmės BIO organinėmis granuliuotomis trąšomis –GRANULIUOTAS PAUKŠČIŲ MĖŠLAS FKAL 433BIO. Šis produktas gaminamas iš kompostuoto ir papildomai džiovinto paukščių mėšlo ir skirtos visų augalų, uogynų,  gėlių, vaiskrūmių, vaismedžių, dekoratyvinių medžių ir daržovių tręšimui.

Dėka pažangios apdorojimo technologijos šios trąšos neturi būdingo aštraus kvapo, gerai tirpsta vandenyje, sudėtyje nėra ligų sukėlėjų ir piktžolių sėklų, dėl gerų fizinių savybių tinkamos ne tik rankiniam bet ir automatizuotam tręšimui.

Ištyrus sudėtį CERTISYS sprl (Belgija) laboratorijoje nustatyta kad ši trąša yra tinkama naudoti ekologinėje žemdirbystėje ir atitinka reikalavimus pagal direktyvą ES Nr.834/2007

Galime pasiūlyti organinių granuliuotų trąšų su įvairiu NPK!!!

Sertifikatas:BIO, Certysis sprl., Belgija ir paskelbta www.vatzum.lt

Daugiau info skiltyje Produktai – Trąšos 

Trąšų galima įsigyti tiesiai iš įmonės sandėlio 40kg. ir 1t. pakuotėse.

UAB Senukų Prekybos Centras parduotuvėse 1.0l kartoninėj pakuotėj, 4.5kg ir 15kg polietileno maišeliuose

 

Iškilus klausimams skambinti tel.nr. +370 616 40845 arba rašyti į el. paštą info@dideiva.lt